Zeynep Sever Demirel: Aşk geçici bir duygu

Volkan Demirel’in eşi Zeynep Sever Demirel, geçen gün ‘Bambaşka Sohbetler’ adlı programa konuk oldu.

Demirel aşka bakış açısını anlatırken, “Aşk gerçekten geçici bir şey. İlk heyecanı, yoğun duyguları imkanı yok taşıyamazsın. Volkan’la biz taşıyamadık! İlk günkü heyecanı ararsan, onun yerine başka bir şeyleri koymaya başlıyorsun. Ben öyle yaptım, muhtemelen Volkan da öyle yaptı” dedi.

“YENİDEN AŞIK OLDUM’

“Biz Volkan’la çok zıt karakterde iki insanız, depreme kadar da çok daha zıt karakterde iki insandık” diyen Zeynep Sever Demirel, sözlerine şöyle devam etti:

“Volkan maddeseldir, ben maneviyimdir… Volkan çok konfor düşkünüdür, ben daha yeniliklere açık bir tipimdir, onun için konforumdan vazgeçebilirim. O mesela lüks sever ben daha her şeye açık bir tipimdir.”

“Ama onun depremden sonraki o manevi duruşu, Hatayspor’u bırakmaması, hayalinde olan kafasını karıştıran teklifler almasına rağmen, bir an bile düşünmeyip ‘Hayır ben Hatay’la devam edeceğim’ demesi benim için yeniden aşık olma sebebi… Bu depremden önce yoktu, deprem bizim hayatımıza o yönden de dokundu.”

Volkan Demirel ile 2009 Belçika Güzeli Zeynep Sever Demirel, Eylül 2010’da nikâh masasına oturmuştu. Kızları Yade 8 Şubat 2013’te, Yeda Eylül 2017’de dünyaya gelmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir