Ertuğrul Doğan: Sürdürülebilir ekonomi lazım

Doğan, “Yaklaşık olarak 5 yıldır Trabzonspor’un içerisindeyim. Trabzonspor’un geldiğimiz şu durumda belli başlı sorunlarını göz ardı edemeyiz. Trabzonspor ekonomik anlamda, bunun yanında özellikle altyapı konusunda çok planlı ve düzgün hareket etmesi gerekiyor. Trabzonspor’un ekonomisini yönetilebilir hale getirmek zorundayız. Trabzonspor kimsenin cebine sığmaz. Trabzonspor’un birilerinin sürekli olarak desteğiyle değil, kendi ayakları üzerinde durması lazım. Ekonominin sürdürülebilir olması lazım” dedi.

Başkan adayı Doğan, “Kısa zamanda ödenmesi gereken oldukça yüklü bir miktar var. Bu rakamlarda bir projenin kısa sürede gerçekleşmesi çok zor. Dolayısıyla bu süreci daha farklı desteklerle kendi içimizde değerlendirip planlayarak aşacağız” diye ekledi.

TEK ADAYLI SEÇİM

Trabzonspor’da olağanüstü seçimli genel kurul bugün yapılıyor. Hayri Gür Salonu’nda saat 09.00’da başlayacak kongrenin ilk gününde kulüp yönetim kurulunun idari ve mali raporları ile denetleme kurulu raporu görüşülecek. Daha sonra da eski başkan Ahmet Ağaoğlu ve yönetiminin, mali ve idari yönden ibrası için oylama yapılacak. İki gün sürecek genel kurulda, kulüp asbaşkanı Ertuğrul Doğan, seçime tek başkan adayı olarak girecek. 9 bin 278 üyenin oy kullanma hakkı bulunan genel kurulda, 48. yönetim kurulu seçilecek. Yeni yönetim, 20 aylığına göreve getirilecek. Yarın ise tek aday Ertuğrul Doğan’ın konuşmasının ardından üyeler sandık başına gidecek. Ertuğrul Doğan, Trabzonspor’un 18. başkanı olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir