Camdaki Kız 70. bölüm nefes kesti! ‘Herkesi kandırabilirsin, beni kandıramazsın’

SELİN CEYLAN / MİLLİYET – Geçen hafta heyecanı en üst seviyede bırakan ‘Camdaki Kız’ yeni bölümüyle de zirvede başladı. Sedat’ın intihar girişimiyle yürekleri ağza getirmişti. Cavit’ sayesinde son saniyede ne yaptığının farkına vardı. Çok pişman oldu. Türkan Hayri ve Nalan’’ı görmesiyle kalakaldı. Ne bir şey sorabildi ne de isyan edebildi. Hayri Nalan’la olan her konuşmasında daha da gerildi. Konaktakiler Sedat’ı merak ettikleri sırada Sedat’ın Cavit’le olduğunu öğrendiklerinde bir nebze olsun rahatladılar.

Cavit Sedat’ı konağa getirdi, odasına kadar bıraktı. Tako’yu da kimseye bir şey söylememesi için tembihledi. Hafize dün gece Nalan’la Billur’u konuşurken Hayri’yle görüştüğünü anladı. Sabah yaptığı iş başvurularına olumsuz geri dönüşler alan Nalan’ın canı çok sıkıldı. Billur’un motivasyon konuşmasından sonra kahvaltıya devam ettiler. Türkan çocuklarıyla ilgilenmekten üzüntüsünü yaşayamadı.

Sedat daha dün gece intihar etmeye çalışmamış gibi neşesiyle şirkete geri döndü. Cavit merak edip aradığında dün gece yaşadıklarından sonra terapi teklifinde bulundu. Sedat çok net bir şekilde istemediğini belirterek telefonu kapattı ve kendi kendine konuşmaya başladı. ‘Nalan beni seviyor, pişman olacak dönecek. Hepiniz göreceksiniz.’ dedi.

Kahvaltı için sözleşen Hayri ve Nalan bir parkta buluştular. Ele ele tutuştular, geleceklerini konuştular. Bu sırada Nalan’ın babası Metin ikisinin yakınlaşmasını izledi. Hafize Nalan’ın Hayri’nin yanına gittiğini bildiğini Billur’a anlattı. Emir geçen bölüm Gülcihan’a Selen hakkında söylediklerinin yalan olduğunu söyledi. Gülcihan’dan herkesi üzdüğü için özür diledi. Gülcihan duyduklarından sonra Selen’e yaptığı büyük haksızlık için çok üzüldü.

Türkan Hayri’yle Nalan’ı gördüklerinden sonra şüphelendiği için komşusuna sorular sordu. Kadın, aklına kötü şeyler getirmemesini söyledi. Hayri’nin evine ve çocuklarına bağlı olduğunu anlattı. Nalan evine gittiğinde evin çok kötü olduğunu görünce çok canı sıkıldı. Bİllur ne kadar güzel hayaller kurdurmaya çalışsa da Nalan evin toparlanması için çok paraya ihtiyacım olduğunun farkındaydı. Feride’nin tüm mirası bağışladığını öğrendi.

Gülcihan çıkan sonuçların sonrasında apar topar hastaneye kaldırıldı. Billur, Sedat’ın baskısı yüzünden istifa edeceğini Muzo’ya söyledi. Muzo Sedat yüzünden iyi bir mimarı kaybetmeyeceğini söyleyerek istifasını red etti.

Metin Rafet’le konuşurken içeriye Selen, Muzo ve Levent girdi ve Gülcihan’ın hastaneye yattığını söyledi. Hayri çocuklarına yeni kıyafetler aldı, okula yazdırdı. Türkan yaşadıkları güzel gün yüzünden aklındaki şüpheleri silip attı. Sedat hastanede bile hasta düşüncelerinden vazgeçmedi, parmağından çıkarmadığı yüzüğüyle. Nalan’ın bütün yaptıklarını hala onu sevdiği için yaptığını söyledi. Muzo Sedat’taki farklılığı fark etti. Levent ve Selen Sedat’ın farklı hareketleri için doktora gözükmesini söyledi.

Hastaneden çıktıktan sonra Hayri’nin yanına uğrayan Nalan beklediği ilgiyi Hayri’den göremedi. Gülcihan hastanede yanında Selen’in olduğunu görünce akşama beklettiği özürü hastane odasında diledi. Cavit dün gece olanları Sedat’a anlattı. Herkesi kandırabileceğini ama beni kandıramazsın dedi. Yüzüğü neden çıkarmadığını sordu. Sedat cevap veremedi. Cavit çünkü boşandığınızı kabul edemiyorsun dedi. Sedat söylediklerini kabul etmedi. ‘O öyle kolay değil.’ dedi. Cavit ne söylediyse Sedat ne yapacağını bilmediğini söyleyip durdu. Cavit eğer sonunun benim gibi olmasını istemiyorsan parmağından o yüzüğü çıkaracaksın dedi.

Billur’la yemeğe çıkan Muzo Hayri’yi daha yakından izleyebilmek için Hayri’nin çalıştığı kebapçıya gittiler. Muzo Billur’u eve bıraktıktan sonra Hayri’nin peşine düştü. Cavit’le konuştuktan sonra Nalan’ın yanına giden Sedat Billur’la Muzo’yu gördü ve bu durum hiç hoşuna gitmedi.Sedat Nalan’ın kapısına dayandı. Muzo Hayri’nin büyük yalanı ‘Türkan’ı ve kızlarını’ gördü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir