Çağla Şıkel’den Emre Altuğ cevabı! ‘Sevgili sözleşmesi’ mi imzaladılar?

1997 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında birinci seçilen Çağla Şıkel, 2008’de şarkıcı Emre Altuğ ile dünyaevine girdi. Kuzey (13) ve Uzay (11) adında iki çocuğu dünyaya gelen tescilli güzel, 2015’te sürpriz şekilde evliliğini sonlandırdı.

KALBİNİ NAİL GÖNENLİ’YE KAPTIRDI

Boşanmasının ardından adı sık sık aşk dedikodularına karışan 44 yaşındaki manken, her fırsatta bunları yalanladı. Özel hayatını gizli yaşamaya dikkat eden ünlü isim, yıllar sonra kural bozdu. Geçtiğimiz ocak ayında Nail Gönenli ile yeni bir aşka yelken açan manken, avukat sevgilisiyle ilk kez kameraların karşısına da çıktı.

“BİZ BİLE HEYECAN YAPTIK” YORUMU

Çağla Şıkel, önceki gün sevgilisi Nail Gönenli ile bu kez Etiler’de bir mekanda görüntülendi. Baş başa yemek yiyen ünlü çift, geldikleri gibi mekandan aynı araçla ayrıldı.

Neşesinin bir hayli yerinde olduğu gözlenen Çağla Şıkel’ın, avukat sevgilisine aşk dolu bakışı da objektiflere böyle yansıdı.

Basın mensuplarının “Yıllardır sizin yanınızda kimseyi görmüyoruz, biz bile heyecan yaptık” sözleri üzerine tescilli güzel, “Ben hiç konuşmuyorum, sağ olun” diyerek, kibarca soruları geri çevirdi.

“ŞEHİR EFSANESİ ÖTESİ”

Çocuklarının babası Emre Altuğ ile aralarında; boşandıktan sonra oğullarının magazinsel olaylardan etkilenmemesi için yeni aşklarıyla görüntü vermemek üzere boşanma protokolü olduğu iddialarıyla alakalı konuşan ünlü manken, “Böyle bir şey olmadı. Şehir efsanesi ötesi” karşılığını verdi.

“EMRE İLE İYİ ANLAŞIYORUZ”

Güzelliği ve fit hali ile yıllara meydan okuyan Şıkel, daha önce yaptığı açıklamada, “Emre ile hiçbir sıkıntımız yok, aşırı iyi anlaşıyoruz. ‘Maşallah’ deyin. Hayatımda her şey yolunda” demişti.

“NE BÜYÜK ŞANS”

Ünlü isim, çocukları Uzay ve Kuzey’in büyüme sürecine dair, 4.4 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından geçtiğimzi günlerde dikkat çeken bir paylaşıma imza atmıştı.

Anaokul, ilkokul, ortaokul, şimdi liseye geçiyor biri. Allahım ne geldim gittim, ne oyunlar oynadık, ne yağmurlarda ıslandık burada. Bir sürü yavruyla da onca anı biriktirmişim, tadını çıkarmışım. Ne büyük şans. Şimdilerde okula gelelim istemiyorlar haliyle ama olsun. Ben uzaklardan nasıl hızlı büyüdüğünüzü izlemeye devam edeceğim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir